Компанія BRANDCARD – це виробнича компанія, яка працює на ринку України з 2009 року. Тут працює колектив професіоналів в області виробництва пластикових карток, картонних scratch карт та об’ємних 3D наклейок. У нас є уся необхідна виробнича база, для того, що б виготовити Ваше замовлення максимально швидко і якісно. А головне, за розумною ціною від виробника.

Наша клієнтська база налічує тисячі задоволених клієнтів як в Україні, так і країнах СНД і Західній Європі. З нами працюють більше 200 рекламних агентств, друкарень і просто посередників по Україні.

Ми відповідаємо за якість виробленої нами продукції. За більше, ніж 8 років, ми набули великого досвіду у виробництві, що б Ви ні про що не турбувалися, віддаючи своє замовлення в нашу компанію.

У нашому каталозі, Ви, можете обрати такі види продукції:

plastic_card

Пластикові картки. Документи, кредитні картки, дисконтні карти, іменні, візитівки , картки на знижку, без контактні карти Proximity і багато інших різновидів карт – стали невід’ємною атрибутикою 21 століття. З огляду на потребу в персоналізації даних, ми пропонуємо: ембоссирування, нанесення штрих-коду, нумерацію, установка чіпів, магнітної стрічки з подальшим кодуванням, тиснення, нанесення смуги для підпису, та інші види послуг.

screch

Скретч-картки (scratch card). Завдяки якісному матеріалу і дизайну наші скретч-картки стануть родзинкою Вашої рекламної компанії. Можливі ламіновані і глянсові картки. Робимо нанесення друкованих номерів і штрих-кодування. За формою наша продукція може бути різною в залежності від дизайну. Можливо пакування замовлення в пакети, потрібним Вам тиражем.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Об’ємна наліпка, (лінза) На ній може бути Ваш логотип, візерунок будь-якої складності або слоган Вашої компанії. Її перевага в естетичному вигляд та вигідній ціні. Така наліпка стане прикрасою інтер’єру, ноутбуку або телефону. Таким чином Ваша реклама буде завжди в полі зору.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Поліграфічна Продукція -для Вашої рекламної компанії. Вона потрібна в роботі з внутрішніми комунікаціями компанії. Анкети учасників акції, анкети клієнтів фірми, салону, компанії, банку, ресторану. Рекламні листівки різних форматів. Пакети з нанесеним логотипом або слоганом. Конверти та коробочки спеціально для пластикових карт. Використання поліграфічної продукції є дуже ефективним в роботі з Вашими VIP клієнтами.

Наші роботи:

Наші переваги:

Оперативне
виготовлення від 1 дня

Власне виробництво 
від А до …

Усі види оплат
с ПДВ, без ПДВ, Приват24

Карти виробляються по
стандарту ISO 7810

[]
1 Step 1
Замовити дзвінок
І'мяyour full name
Мобільнийyour full name
Previous
Next