Персоналізація пластикових карток

Ембосування

Нанесення (витискування) чисельно-буквеної інформації на пластикових картах. Застосовується для нумерації карт. Як правило, видавлені символи покриваються згори фольгою, а процес носить назву типування. Процес з далекого минулого, коли ще не було можливості прочитувати інформацію штрих-кода або магнітної смуги, але і досі залишається актуальним.

Нанесеня штрих-кода

Штрих-коди бувають типу: EAN-13, EAN-8, Code-39, Code-128, QR-Code, і інші. Найбільш поширеним є штрих-код EAN-13. Представляє з себе набір з 13 цифр, 12 з яких замовляєте Ви, а 13-а цифра є контрольною і формується програмно. Штри-код використовується для автоматизації і спрощення бізнес процесів: облік, статистика, накопичувальні системи. Для використання потрібний сканер. Компанія ТОВ “Брендкард” має автоматичні системи генерації і нанесення штрих-кодів будь-яких систем.

Магнітна стрічка

На магнітній смузі 3 доріжки, як правило, для кодування використовуються перша і друга. На першій доріжці може кодуватися чисельно-буквена інформація, а на другій тільки цифри. Мета використання кодування магнітної смуги схожа з штриховим кодуванням, проте, відносно штрих-кода магнітна смуга більше інформативна. Для використання потрібно зчитувач магнітної смуги.

Змінні дані

На кожній пластиковій карті Ви можете нанести індивідуальну інформацію! Це може бути номер, прізвище, дата і так далі. Нанесення може виконуватись двома способами: звичайний друк або ембосування. Ваші переваги і поставлені Вами завдання визначають спосіб, яким ми виконаємо цей вид персоналізації.

Смуга для підпису

Смуга для підпису може мати різні розміри, які визначаються її функцією. На ній може писати звичайна кулькова ручка. На пластиковій карті може використовуватися декілька смуг.

Скретч-панель

Скретч-панель приховує пін-коди і іншу інформацію, доступ до якої власник дістає при стиранні захисного шару. Яскравий приклад використання – телефонні карти, карти експрес оплати.

Безконтактні карти Proximity

 • EM-MARIN

  Радіочастотні безконтактні карти (мітки) Em-Marine є найбільш поширеними в Україні. Мітки є основою, усередині якої розміщений проксіміті-чіп і антена. Мітка EM-Marine відрізняється від смарт-карт MIFARE тим, що працює в частотному діапазоні 125 КГц, доступна тільки для прочитування і має дальність дії до 70 см (зазвичай – 5-10 см). БСК EM-Marine містять досить невеликий за розміром не-неперезаписуваний індивідуальний код завдовжки до 64 біт, який прочитує і ідентифікує встановлений кард-рідер.

  Основні напрями використання безконтактних ідентифікаційних карт Em-Marine:

  – організація доступу на парковки автомобілів, стоянки, атракціони, фітнес клуби і так далі;

  – здійснення пропуску до установ, лікарень, готелів, санаторіїв, інститутів і так далі;

  – контроль доступу і облік робочого часу в організаціях;

  – облік маршруту переміщення водіїв, менеджерів, торгових представників та ін.

 • MIFARE®

  Смарт-карта MIFARE® зазвичай є пластиковою картою (86х54х0,8 мм.), усередині якої розміщена мікросхема (чіп) із захищеною пам’яттю, приймач, передавач і антена. Об’єм пам’яті цієї карти складає 512 біт, 1 Кб або 4 Кб а уся пам’ять розбита на 16 секторів. Кожен сектор складається з 4 блоків (3 інформаційних і 1 для зберігання ключів). Мінімальний термін зберігання даних в пам’яті карти MIFARE® складає 10 років, а число циклів запису – близько 100 000.

  Карти MIFARE® працюють на частоті 13,56 Мгц. Відстань до зчитувача, на якому починається взаємодія, визначається потужністю передавача зчитувача і чутливістю приймача карти. Окрім цього, дані з карти передаються на зчитувач тільки після взаємної ідентифікації секретного ключа (кода), записаного в сектор пам’яті карти і відповідного застосування, що зберігається в зчитувачі. Як правило, дистанція прочитування карт MIFARE® складає 5-10 см, в деяких випадках до 70 см

  Унікальність кожної карти MIFARE® забезпечується привласненням їй індивідуального номера, записуваного в один з секторів пам’яті безпосередньо на заводі. При цьому випускається тільки одна карта з таким номером, який найчастіше використовується як ідентифікаційний код в системах контролю і управління доступом. Для захисту інформації, що зберігається на карті, в чіпі карти використаний апаратний крипто-процессор, що реалізовує алгоритми шифрування даних, що передаються смарт картою зчитувачу.