Скретч картки

Скретч-картка (scratch card) – широко використовується для цільової реклами. Це спеціальна картка, яку в основному виготовляють з картону або пластику, з нанесеною на ній (під захисним непрозорим покриттям, що стирається) будь якою таємною інформацією. Там може бути певне слово, грошова сума або відсоток на знижку. Все залежить від умов запланованої вам рекламної акції.

Свою оригінальну назву карта отримала від англійського слова «scratch», що в перекладі означає «дряпати». Воно безпосередньо відповідає дії, що людина повинна здійснити. При виготовленні на карту наносять таємну інформацію, яку потім покривають захисним шаром.

Формат, найчастіше має розмір 86 на 54 мм, але бувають замовлення на нестандартні розміри. Все залежить від випадку її застосування.

На сьогоднішній день в основному скретч-картка приховує в собі коди доступу до передплачених послуг (фіксованого  IP-телефонії, інтернет-підключення), не варто забувати про «моментальні» лотереї. Секретна інформація нанесена на карту (наприклад PIN-код) зберігається на доти, поки захисний шар на ній не буде видалений стиранням, або випадково пошкоджений.

Ще одна вельми важливе застосування скретч-картки – в системах онлайн-банкінгу в якості картки змінних кодів.

Особливо ефективним є застосування скретч-картки в рекламних цілях для проведення міні-лотерей під час презентацій або інших промо-акцій.

Калькулятор стоимости изготовления

картонных скретч карт 86x54 мм

Количество карт:
Печать:
грн.
Скругление углов
грн.
Ламинация лицо
грн.
Ламинация оборот
грн.
Упаковка в пакетик
грн.
Переменный штрих-код
грн.

Цена за 1 штуку:

грн.

Сумма всего:

грн.

* В калькуляторе посчитано:

- Размер карты 86*54 мм.;

- Плотность бумаги 300 г/м2;

- Ламинация (опционально) 25 микрон, глянец;

- Минимальная сумма заказа 100 грн.

Тиражи свыше 200 000 штук, а так же инного размера просчитываются индивидуально.

Будем рады сотрудничеству.