Страхові картки

На сьогоднішній день, робота страхових компаній достатньо впроваджена на законному рівні, та стала невід’ємною частиною соціального існування пересічних громадян. Щодня з’являються нові страхові компанії,що надають широкий спектр послуг. Без страхового поліса неможлива співпраця з жодною компанією. Раніше, цей документ був виготовлений на папері, та покритий водяними знаками. В наш час, до нього додається поліс у вигляді пластикової картки. Паперовий документ носити з собою дуже незручно, він брудниться, затирається або рветься. Крім того він дуже незручний за своїми розмірами. Але носити його потрібно завжди, адже не відомо коли він може знадобитися. Тому, страхова пластикова картка зарекомендувала себе на порядок вище.

Кожна страхова компанія, намагається максимально задовольняти потреби клієнта. Щоб бути лідерами на ринку страхування, потрібно регулярно впроваджувати інноваційні методи роботи з клієнтом. Використання пластикової карти як доповнення до страхового полісу вельми позитивно впливає на імідж компанії. Тим самим розширює коло клієнтів.

Персоніфікація даних пластикової картки має високу ступінь захисту від підробки. Завдяки нанесенню голографічного покриття, тиснення, друку штрих-коду, запису зашифрованої інформації на магнітну смугу карти або імпортування в карту чіпа, карта стає невразливою для шахраїв. Ембосований (видавлений) номер страхового поліса виключає будь-які пошкодження. Нерідко таким чином наносяться ініціали власника. Страхові компанії які співпрацюють з поліцією, пожежною або швидкої, використовують в основному тільки пластикові карти. Завдяки захисту від пошкоджень її зручно зберігати в авто і скористатися нею в будь-який момент.