Візитні картки

Багато ділових людей перейшли на роботу з пластиковими візитними картками. У ділових колах по візитівці складають перше враження стосовно статусу людини. Використовувати як візитівку пластикову картку — найкращій спосіб виділити себе та свою компанію. Пластикова візитна картка може стати додатковим акцентом, на Вашу користь, під час будь-яких ділових зустрічей, вона додатково підкреслить Вашу вагому позицію в бізнесі.

Така візитна картка вже не загубиться серед інших візитівок. Люди зберігають такі візитівки з власними кредитками і документами. І, що найголовніше, її будуть зберігати роками, адже вона так сильно нагадує банківську або бонусну карту.

Завдяки якісному матеріалу та покриттю, пластикові візитні картки відрізняються особливою міцністю, довго зберігають елегантний вигляд і не пошкоджуються вологою або сонячними променями.

Візитні картки можуть бути виконані з різних видів пластику: білого, золотого, срібного. Дизайн Вашої візитки ми готові взяти на себе. Наші дизайнери подбають про те, щоб люди взявши її в руки розуміли з ким їм випала честь вести справи.